ژل فیلر صورت برای باربی شدن

ژل فیلر صورت برای باربی شدن

بهترین تزریق ژل صورت : ژل صورت محصولاتی هستند که حاوی کلاژن ، اسید هیالورونیک یا هیدروکسی آپاتیت کلسیم هستند که از طریق تزریق ، پوست صورت و بدن را جوان سازی می کنند ، چروک را کاهش می دهند یا از بین می برند ، فرورفتگی های جای زخم را پر می کنند ، لب ها را حجم می دهند و حجم از دسته رفته بافت نرم پوست را جبران می کنند.
با افزایش سن ، پوست بیشتر مستعد چروک و افتادگی می شود.
نور خورشید و حرکات طولانی عضلات (جویدن، خندیدن، اخم کردن) باعث تحلیل رفتن بافت پوست می شود.
فیلرهای صورت راه حل های موقتی تا بلندمدتی هستند که به وسیله چند تزریق کوچک در مناطق خاصی از صورت انجام می شود.
چندین نوع مختلف از فیلرهای صورت در دسترس است که هرکدام برای یک یا چند منظور به کار می روند ، مانند کاهش چروک و حجم دادن به لبها.
 
تزریق ژل صورت :
اسید هیالورونیک یک ماده فیلر طبیعی در بدن انسان است.
با افزایش سن ، میزان اسید هیالورونیک در بدن کاهش می یابد ، صورت حجم خود را از دست می دهد ، چروکهای اطراف بینی و لب عمیق تر می شوند ، لب ها باریک تر می شوند و گوشه های لب پایین می افتند.
فیلرهای اسید هیالورونیک زیر چروک ها تزریق می شوند تا حجم از دسته رفته را پر کنند و ظاهر صورت را جوان سازند.
تزریق ژل صورت علاوه بر گونه گذاری و زاویه سازی صورت ، برای حجم دهی به لب بالایی ، اصلاح لبهای غیرمتقارن و حتی به عنوان مکمل کارهای دندانپزشکی زیبایی با ایجاد یک قاب زیبا و جوان دور دندان ها به کار می رود.
 
انواع برندهای ژل صورت :
ژل صورت ژوویدرم (Juvedeerm) :
این محصول که از ژل هیالورونیک اسید ساخته شده است ، یک ماده طبیعی موجود در پوست است که به حجم و رطوبت پوست کمک می کند. ژوویدرم برای اصلاح موقت چین و چروک های صورت به کار می رود.
 
ژل رستیلن (Restylane) :
یک ژل غیرحیوانی و قابل تجزیه متشکل از اسید هیالورونیک است. رستیلین یک فیلر بافت نرم است که از طریق تزریق های ریز به پوست حجم می دهد و چین و چروک پوست دور دهان و چشم را صاف میکند.
 
ژل صورت ریوانس (Revanesse) :
یک فیلر پوستی اسید هیالورونیک است که برای درمان چین و چروک‌های ملایم تا عمیق از جمله چین‌های دور لب و بینی به کار می‌رود.
 
اسکالپترا (Sculptra) :
متشکل از اسید پلی لاکتیک مصنوعی است. اسکالپترا اولین فیلر مورد تأیید سازمان غذا و داروی آمریکا است که برای پر کردن حجم از دست رفته صورت افراد مبتلا به اچ آی وی به کار می رود.
 
رادیس (Radiesse) :
یک فیلر پوستی متشکل از اسید هیدروکسی آپاتیت است که برای اصلاح چین و چروک های ملایم تا عمیق به کار می رود. این ژل دوام بیشتری دارد چون پس از تزریق ، بدن اطراف آن کلاژن می سازد و باعث حجیم شدن مناطق تزریق شده می شود. دیگر انواع رادیس شامل رادیس پلاس و بلوترو بالانس (Belotero Balance) است.
 
 
تزریق ژل در کدام نواحی استفاده می‌شود ؟
اگر به دنبال لیفت غیرجراحی هستند یا تنها می‌خواهید چند خط ریز را صاف کنید یا چند چروک عمیق را پرکنید ، ژل مناسب شما است.
میلیونها نفر از فیلرهای پوستی استفاده می کنند تا ظاهری صاف تر به پوست خود دهند و همچنان بتوانند عضلات صورت خود را حرکت دهند.
 
۱- چروک زیر چشم :
چروک های زیر چشم ، ظاهری خسته به چشم ها می دهند. کاهش حجم در این قسمت ، از بین رفتن حالت کشسانی بافت پوست یا کاهش حجم استخوان می‌تواند دلیل آن باشد. با استفاده از یک روش پیشرفته ، فیلرهای پوستی می توانند در زیر چشم ، زیر گونه یا در هر دو ناحیه تزریق شوند تا به چشم ها ظاهری جوانتر بدهند.
 
۲- چین های دور لب و بینی :
به این چین ها خطوط خنده یا لبخند هم گفته می شود که دو چین پوستی در دو طرف بینی هستند که تا گوشه های لب امتداد می یابند. اگر خط لبخند دارید ، تزریق ژل بهترین راه برای پر کردن این چین ها است که در ترکیب با فیلر گونه ، صورت شما را بسیار جوانتر می کند.
 
۳- گوشه های لب :
گاهی مواقع ، گوشه های لب به سمت پایین می افتند که ظاهری غمگین به شما می دهند. تزریق ژل صورت می تواند زیر گوشه های لب و مقدار کمی هم مستقیما به گوشه لب ها تزریق شود.
 
۴- خطوط ماریونت :
خطوط ماریونت خطوطی هستند که بین گوشه لبها به سمت چانه و فک امتداد دارند. این خطوط حالتی عروسک مانند به صورت می دهند. تحلیل استخوان های صورت با افزایش سن ، می تواند منجر به ایجاد این خطوط در پوست صورت ‌شود. فیلر پوستی برای پر کردن خطوط ماریونت گزینه بسیار خوبی است.
 
۵- گونه ها :
با افزایش سن ، مقداری از چربی زیر پوست خود را از دست می دهیم. این امر منجر به کاهش حجم و حالت کشسانی پوست از جمله کاهش حجم گونه ها و افتادگی آنها می شود. افتادگی گونه می تواند ظاهر صورت را تکیده و خسته نشان دهد. تزریق ژل صورت در حجم دهی طبیعی گونه و لیفت ملایم آن نقش بسیار خوبی دارد.
 
۶- لب ها و مرز ورمیلیون (بافت قرمز رنگ) :
ترزریق ژل لب با هدف حجیم کردن لب ها انجام می شود. در این حالت ، فیلر پوستی درون لب تزریق می شود تا به آن ظاهری پرتر بدهد. گاهی نیز فیلر را دور لبها تزریق می کنند تا مرز آنها با پوست صورت مشخص شود. این درمان برای اصلاح لبهای نازک به کار می رود اما برای برطرف کردن مشکلاتی مانند افزایش طول لب نیز کاربرد دارد.
 
۷- افزایش حجم چانه :
یک جایگزین ایده آل برای ایمپلنت چانه از طریق عمل جراحی ، تزریق فیلر چانه است. فیلرها می توانند به برجسته کردن خطوط فک کمک کنند. با اینکه این راه حل موقتی است، اما روش خوبی برای بررسی نتیجه ی نهایی عمل زیبایی چانه، قبل از انجام آن است.
 
۸- روک لبها :
وقتی لب خود را جمع می کنید، این چروکها به صورت عمودی بالای لب ایجاد می شوند. این خطوط بیشتر به دلیل حرکات لبها ایجاد می شوند اما به آن خطوط سیگاری‌ هم گفته می‌شود چون در هنگام مصرف سیگار ، لبها جمع و فشرده می گردند. اگر خطوط عمیق باشند ، تزریق فیلر به بهبود ظاهر آنها کمک زیادی می کند.
 
۹- اصلاح فرم بینی :
ژل های تزریقی می توانند برای صاف کردن و اصلاح هرگونه برجستگی بر روی بینی ، به کار ‌روند آن هم بدون اینکه به عمل جراحی نیاز باشد. برای صاف کردن این برجستگی ها روی پل بینی، یا اصلاح کجی خطوط بینی، یا حتی ناهنجاری های غضروف در نوک بینی، در کمتر از ۱۵ دقیقه، فیلر داخل بینی تزریق می شود و این عیوب اصلاح می شوند.
 
۱۰- دست ها :
دست ها هم از جمله اعضایی هستند که به تازگی در آنها ژل تزریق می شود. بیماران دریافته اند که تزریق ژل برای پنهان کردن آثار پیری در صورت مناسب است اما دست ها نیز گاهی سن آدم را لو می دهند. پیر شدن دستها باعث کاهش حجم و لاغر شدن آن ها می شود. تزریق ژل در پوست دست می‌تواند ظاهر پرتری به آنها بدهد.

این مطلب در تاریخ توسط نوشته شده است.
نوشته شده در فیلر صورت لب چشم

نظرات

Your email address will not be published. Required fields are marked *