چه بخوریم تا پوستی درخشان داشته باشیم ؟

چه بخوریم تا پوستی درخشان داشته باشیم ؟

چه بخوریم تا پوستی درخشان داشته باشیم ؟
سیب
لیمو
گوجه فرنگی
سیب گوجه فرنگی لیمو بخوریم تا پوستی درخشان داشته باشیم


برای داشتن پوست سالم باید به تغذیه خودتان اهمیت دهید.
شاید با محصولات و کرم ها بتوانید برای مدتی پوست شاداب و زیبایی داشته باشید اما در گذر زمان حتی محصولات زیبایی هم برای شما مناسب نخواهد بود.
برای اینکه همیشه پوست سالم و زیبایی داشته باشید، باید به تغذیه خودتان اهمیت دهید.
توت فرنگی : ويتامين c موجود در توت فرنگی از پرتقال و گريپ فروت بيشتر است، همچنين تحقيقات منتشر شده در يك مجله تغذيه آمريكايی نشان می دهد، افرادی كه مواد غذایی با ويتامين c بالا مصرف می كنند، كمتر به چين و چروك و خشكی پوست مربوط به كهولت سن دچار شده اند.
خیار : خیار حاوی 95.23 گرم آب در هر 100 گرم است. این به این معنی است که بیشتر از آب تشکیل شده اند . همانطور که همه ما می دانیم، برای داشتن پوست خوب بسیار مهم است. آب سموم را از بدن دفع می کند و ترشح مناسب هورمون ها را تسهیل می کند.
گریپ فروت : میوه ی گریپ فروت منبع غنی فیبر و ویتامین سی است . این مواد برای دفع گر گرفتگی و سموم بدن موثر و حیاتی هستند. نوشیدن آب گریپ فروت البته بدون شکر برای درمان چربی پوست و حفظ زیبایی پوست چرب توصیه می شود.
موز : موز شامل ویتامین ایی ، فسفات و پتاسیم است که سلامتی پوست را افزایش می دهد. آن ها شگفت انگیز هستند. خوردن موز در روز می‌تواند به کاهش منافذ کمک کند که از ورود آلودگی به درون آن ها جلوگیری می کند.

نظرات

Your email address will not be published. Required fields are marked *