فیلر لب کره ای به زیبایی گیلاس

فیلر لب کره ای به زیبایی گیلاس

منظور از ژل لب کره ای چیست ؟
در وهله اول بهتر است بدانید که کشور کره جنوبی در تولید محصولات زیبایی و به ویژه ژل های تزریقی یکی از پیشروترین و موفق ترین کشورها است بنابراین ژل تولید شده در این کشور نیز قطعا طرفداران خاص خود را دارد.
این ژل و یا فیلرهای تولیدی خود بسته به کاربردی که در قسمت های مختلف صورت دارند دسته بندی می شوند که از میان آن ها می‌توان به ژل مخصوص قابل تزریق در لب اشاره کرد.
این ژل بر پایه هیالورونیک اسید است که در صورت تزریق شدن در هر ناحیه از بدن با جذب آب باعث حجیم تر شده آن منطقه می شود.
از انواع مدل های ژل لب کره ای می توان نورامیس و رووفیل را نام برد.
 
حال بر اساس محل تزریق ، مقدار و نحوه تزریق ژل در لب می توان انواع مختلف فرم های لب را ایجاد کرد که یکی از انواع آنها ، تزریق ژل لب مدل کره ای است ، ظاهر این مدل تزریق روی لب به گونه ای است که انگار آبنبات یا آلبالو را مکیده اید ولی آثار آن در بخش میانی لب باقی است.
قطعا این مدل لب جذابیت خاصی دارد و امروزه جزء پرطرفدارترین مدل های لب در میان افراد معرفی می شود.
ولی قبل از انتخاب تزریق ژل لب مدل کره ای بهتر است با پزشک خود در جلسه مشاوره قبل از تزریق صحبتی داشته باشید چرا که ایشان بر اساس تجربه و مهارتی که در این تکنیک زیبایی دارند با توجه به سلیقه و البته فرم صورت شما مدل مناسبی را برایتان تعیین می کنند.
 
طریقه انجام ژل لب کره ای :
بعد از انجام مشاوره و انتخاب تزریق ژل لب مدل کره ای ، در روز انجام تکنیک ، درست بمانند ژل لب چاک دار از بی حسی موضعی برای کاهش میزان درد زیباجوی عزیز استفاده کرده و پس از پاکسازی محل ، اقدام به تزریق ژل مخصوص برای ایجاد این مدل می نمایند.
مدل لب کره ای به دلیل شکل ظاهری که دارد به لب های گیلاسی نیز معروف است.
در این مدل متخصصان زیبایی به جای اینکه به لب ها جلوه ای حجیم دهند ، فقط روی پرکردن نواحی میانی لب ها تمرکز می کنند از این جهت به آن‌ لب های گیلاسی نیز می‌گویند زیرا لب ها در گوشه های بیرونی حجم ندارند و فقط در دو ناحیه میانی در لب بالا و پایین چاق و به عبارتی حجیم می شوند.
تصور کنید که دو جفت گیلاس به صورت افقی از گوشه های لب های شما آویزان شده اند.
از آنجائیکه که کره‌ای ها به شدت به دنبال جوان ماندن هستند ، ژل لب مدل کره ای انتخابی آنها نیز ظاهری پرتر و جوانتر به لب ها و چهره آنها می دهد.

این مطلب در تاریخ توسط نوشته شده است.
نوشته شده در فیلر صورت لب چشم

تلفن کلینیک : 09123493701

نظرات

Your email address will not be published. Required fields are marked *