فیلر لب طبیعی با تزریق ژل نیم سی سی

فیلر لب طبیعی با تزریق ژل نیم سی سی

فرم دهی لب با تزریق ژل لب مدل طبیعی :
به خاطر داشته باشید در تزریق ژل لب طبیعی و اصلاح طبیعی فرم لب شما ، لب ها نباید از حالت اصلی و مرزهای لب خارج شوند و در عین حال می بایست چروک های طبیعی لب حفظ شود.
قطعا افرادی که تزریق ژل برای اصلاح فرم لب ، گونه و دیگر نقاط انجام داده اند به دنبال رسیدن به بهترین نتیجه هستند بعد از تزریق ژل باید مراقبت هایی صورت گیرد تا فرد به نتیجه دلخواه خود برسد.
برای رسیدن به بهترین نتیجه در افرادی که تزریق ژل در نواحی مختلف صورت انجام داده اند در جهت حفظ سلامت و زیباییشان موارد زیر را کاملا به دقت انجام دهند.
 
مراقبت های بعد از تزریق ژل لب :
اگر میخواهید بدانید بعنوان مثال شما در مورد مراقبتهای بعد از تزریق ژل به خط خنده باید چه کاری انجام دهید تا بهترین و بیشترین تاثیر را از این فرایند دریافت کنید باید به موارد زیر عمل نمایید :
۱- شستن صورت بعد از تزریق ژل لب
طی ۸ ساعت اولیه بعد از تزریق ژل بهتر است که از لمس ناحیه پرهیز کنید. بعد از این زمان، می توانید صورت خود را با صابون بشویید.
 
۲- طرز خوابیدن بعد از تزریق ژل
اگر در ساعات پایانی روز تزریق ژل مخصوصا روی گونه داشته اید، بهتر است که طاق باز بخوابید. چنانچه تزریق ژل لب در ساعات پایانی روز انجام شده است ، به هیچ وجه روی صورت خود نخوابید.
 
۳- تاثیر گرما بر ژل لب
تا زمانی که تورم و قرمزی پوست کاهش پیدا نکرده است ، از تماس با گرمای شدید خودداری کنید.
به زبان ساده تر ، به سادگی توسط عموم قابل تشخیص نباشد که شما تغییری در چهره خود داده اید.
 
✅ استفاده از ژل های ارزان قیمت چینی و فرم های مصنوعی که هر روز نظاره گر آن هستیم ، ترس زیادی در دل علاقمندان به تزریق لب و اصلاح طبیعی فرم لب ایجاد کرده است.
✅ در خصوص ترس از عوارض اصلاح طبیعی فرم لب باید آگاه باشید تمام ژل های معتبر از هیالورونیک اسید طبیعی (از طبیعیت گرفته شده با منشا غیرحیوانی) ساخته شده است ، هیالورونیک اسید به صورت طبیعی در بدن ما موجود است.
✅ همچنین یکی دیگر از دغدغه های مراجعین درد است ، که باید در جریان باشید در این مرکز از بی حسی کامل استفاده می شود و شما هیچ گونه حسی ، حین تزریق نخواهید داشت.
✅ برای تغییر فرم لب معمولا (در اکثر افراد) یک سی سی ژل هم در دومرحله و به فاصله دو هفته انجام می شود تا به نهایت طبیعی بودن برسیم ، شایان ذکر است مرحله دوم تزریق هزینه ای ندارد.
 
برای تغییر در این عضو مهم باید حتما جوانب احتیاط را رعایت کرد. دو عنصر مهم و تاثیرگذار در این خصوص :
۱- کیفیت مواد تزریقی
۲- تجربه پزشک
متاسفانه در سال های گذشته بسیاری از متقاضیان به تزریق ژل های دائم تمایل داشتند ، اما باید این نکته را به خاطر داشته باشید هر ماده خارجی در بدن با واکنش طبیعی آن ، در دراز مدت مواجه خواهد شد که این مساله باعث بروز عفونت و عوارض جبران ناپذیری خواهد شد، (به دلیل آزار دهنده بودن تصاویر از قرار دادن آنها در وب سایت معذوریم، می توانیـد با جستجوی عبارت Lip Injection Infection در گوگل تصاویر عفونت های لب را مشاهده کنید).
در بهترین شرایط پس از استفاده از ژل های دائم ، اگر لب ها دچار عفونت نشوند پس از گذشت چند سال به شکل گلوله گلوله خواهند شد که متاسفانه خارج کردن آن از لب بسیار سخت و دشوار خواهد بود.
 
تزریق ژل لب طبیعی :
توجه داشته باشید که برخی از این مدل ها ظاهر فرد را بسیار زننده و غیر قابل تحمل می کنند حتی اگر هم چنین مدل هایی را انتخاب می کنید آن را به دست یک متخصص پوست خوب برای تزریق ژل لب بسپارید تا نهایت یک تزریق ژل لب مدل نچرال داشته باشید.
مدل تزریق ژل لب طبیعی یکی از محبوب ترین انواع این اقدام زیبایی است که در آن با استفاده از تزریق فیلر به لب ، مشکلات ظاهری لب های بالا و پایین مانند چین و چروک های پوستی و عدم تقارن از بین می روند و سعی بر آن خواهد بود که لب ها بعد از تزریق فیلر حالت طبیعی خود را حفظ کرده باشند.

این مطلب در تاریخ توسط نوشته شده است.
نوشته شده در فیلر صورت لب چشم

نظرات

Your email address will not be published. Required fields are marked *